فرهنگ و هنر

حدود یک سال برای آموختن زبان اشاره آمریکایی وقت گذاشتم

تهران (پانا) - ریز احمد نخستین و تا امروز تنها بازیگر مسلمان نامزد بهترین بازیگر مرد تاریخ اسکار است. نام وی در فهرست نامزدهای اسکار 2021 اعلام شده است.

27 فروردین 1400

جشنواره فرهنگی ورزشی روز ارتش برگزار می شود

تهران (پانا) - رییس سازمان تربیت بدنی ارتش با تشریح برنامه های جشنواره فرهنگی ورزشی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و سالگرد شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی، از صعود به 29 قله کشور توسط کوهنوردان ارتش در روز 21 فروردین خبر داد.

18 فروردین 1400

انتشار دنیا کتاب نوروزی

شماره نوروزی مجله دنیا کتاب منتشر شد.

16 فروردین 1400

بازیگر سریال همگناه: خجالت می کشم غر بزنم

راستش مردم آنقدر در تنگنا هستند که خجالت می کشم غر بزنم چون فکر می کنم اقشار دیگری هستند که بیشتر از ما بچه های تئاتر به حمایت احتیاج دارند.

30 اسفند 1399

راهنمای کامل سفر به کیش

کیش یکی از زیباترین جزیره های ایرانی خلیج فارس است که با تمرکز بر توسعه گردشگری توانسته به یکی از مهمترین مقاصد توریستی و تفریحی مسافران ایرانی تبدیل شود

24 اسفند 1399

تکنولوژی جدید اپل با ادغام Face ID و نمایشگر ناچ را حذف می کند

به نظر می رسد که اپل به دنبال راهی برای قرار دادن سنسور ها در پنل نمایشگر است. با توجه به این موضوع، می توانیم بگوییم که دست یابی اپل به این فناوری باعث می شود که بتوان از سنسور اثر انگشت Touch ID در زیر نمایشگر و Face ID بدون نیاز به ناچ در دستگاه های بعدی این...

24 اسفند 1399

چگونه سلامت روان فرزندان خود را تضمین کنیم؟

تهران (پانا) - یک روانشناس بالینی توضیحاتی درباره چگونگی حفظ و ضمانت سلامت روان افراد توسط والدین ارائه داد.

15 اسفند 1399

88 اثر نگارگری به مرحله نهایی داوری جشنوره تجسمی فجر راه یافتند

تهران (پانا) - به گفته امیر طهماسبی 85 اثر برای مرحله نهایی داوری رشته نگارگری در جشنواره هنرهای تجسمی فجر توسط داوران انتخاب شدند.

27 بهمن 1399

قیمت روز گوشی موبایل در 6 دی

قیمت گوشی های موبایل موجود در بازار، مورخ 6 دی را مشاهده می کنید.

12 بهمن 1399

خون پرندگان سیبری را در ایستگاه مرگ می ریزند

خبرنگاران/تهران سر تا پایشان بوی پرنده می دهد و شب تا سپیده دم در هوای سرد پاییزی با سرمایی که به مغز استخوان می زند، به انتظار مهمانان سیبری می نشینند تا با دانی که پاشیده اند از خجالت پرنده های مهاجر در معرض انقراض از راه خیلی دور رسیده دربیایند و با...

2 بهمن 1399

بهترین اشعار درباره صداقت (شعر با موضوع صداقت)

شعر درباره صداقت، درستی و راستی گفتار و رفتار را که از خصوصیات نیک انسان هستند می نماید. اشعار زیبای فارسی درمورد صداقت را در خبرنگاران بخوانید.

29 دی 1399

متن تبریک روز حسابدار 99

15 آذر ماه ، روز حسابدار بر تمام حسابدار ها مبارک باد. جدید ترین و بروز ترین متن پیامک تبریک روز حسابدار 99 به همراه متن های طنز تبریک روز حاسبدار

19 دی 1399

همه چیز درباره سریال نون خ 3

شاید وقتی سعید آقاخانی و امیر وفایی تصمیم گرفتند کارگردانی و نویسندگی سریال نون خ را برعهده بگیرند فقط خودشان پیش بینی می کردند سریالی که آن ها در برابر دوربین قرار می دهند، قرار است به یکی از بهترین سریال های کمدی چند سال اخیر تلویزیون تبدیل گردد....

28 آذر 1399

ازدواج نمی کنم چون خواهرم ازدواج ناموفق داشته!

آیا ازدواج نکردن به دلیل تجربه شکست یکی از اعضای خانواده در ازدواج کار درستی است؟ چگونه می گردد با آن مقابله کرد و ترس از شکست را از بین برد؟

27 آذر 1399

پیغام استاندارمازندران بمناسبت فرارسیدن هفته کتاب

خبرگزاری خبرنگاران- احمد حسین زادگان، استاندار مازندران با صدور پیامی؛ فرارسیدن هفته کتاب را به کتابداران و تمامی خدمتگزاران حوزه کتاب و کتابخوانی تبریک گفت .

23 آذر 1399

برادرزاده ترامپ پیروزی بایدن را تبریک گفت

ماری ترامپ برادرزاده رئیس جمهور فعلی آمریکا روز شنبه پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر را تبریک گفت.

16 آذر 1399

مروری بر پیامبر نخستین رمان ایرانی درباره پیامبر اسلام(ص)

به گزارش خبرنگاران از آغاز نخستین چاپ کتاب پیامبر در دمشق تا به امروز که مجددا این کتاب منتشر می گردد، تقریظ ها و مقالات بسیاری راجع به آن در مطبوعات خارجی و داخلی انتشار یافته است. این کتاب از لحاظ هنر نویسندگی و قدرت تحریر نه تنها در ایران تحسین شد و...

12 آذر 1399

درخت گردو به اسکار می رود؟

با توجه به تعجیل در اکران فیلم درخت گردو در کردستان و نیز برخورداری این فیلم از موضوعی محبوب برای مدیران می توان حضور این فیلم را در اسکار اگر نه صددرصد، که حداقل بسیار جدی دانست.

10 آذر 1399

خبرنگاران نخستین شهر ایرانی در راستا پیوستن به شهرهای جهانی سالم

تبریز - خبرنگاران - شهر جدید سهند در 25 کیلومتری جنوب تبریز، نخستین شهر ایرانی است که گام های خود را برای پیوستن همزمان به شبکه جهانی شهرهای سالم و جوامع ایمن تند نموده است.

7 آذر 1399

تعداد بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان به چند نفر خواهد رسید؟

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: 1800 کارگزاری فعال در سطح کشور داریم که شبکه ارتباطی ما و روستاییان هستند.

27 آبان 1399
تعداد: (137)