فوتبال دنیا، رد ادعای اشپیگل از سوی باشگاه رئال مادرید، راموس دوپینگی نیست

فوتبال دنیا - ادعای نشریه آلمانی با تکذیب سران باشگاه رئال مادرید روبرو شد. - اخبار ورزشی -

فوتبال دنیا، رد ادعای اشپیگل از سوی باشگاه رئال مادرید، راموس دوپینگی نیست

به گزارش خبرنگاران، پس از ادعای نشریه اشپیگل آلمان مبنی بر آزمایش مثبت دوپینگ سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید، پس از دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل217-2016، سران تیم اسپانیایی به تکذیب این موضوع پرداختند.

اشپیگل ادعا نموده نمونه آزمایشی سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید پس از دیدار فینال لیگ قهرمانان 2 فصل پیش مقابل یوونتوس حاوی مواد غیرمجاز بوده اما یوفا به این موضوع رسیدگی نکرد و آن را مسکوت گذاشت. فوتبال دنیا| موفق ترین پنالتی زن های اروپا کدامند؟، لیونل مسی پایین تر از سرخیو راموس!

سران رئال مادرید هم بلافاصله با انتشار چنین بیانیه ای ماجرا را تکذیب کردند: در ارتباط با اطلاعاتی که در خصوص کاپیتان ما، سرخیو راموس از سوی اشپیگل مطرح شده باشگاه اعلام می نماید سرخیو راموس هرگز هیچ قانون ضددوپینگی را نقض ننموده است. یوفا در زمان تعیین از ما اطلاعاتی را درخواست کرد و به طور معمول مانند همه پرونده ها، بعد از صحت سنجی توسط کارشناسان خود و کارشناسان آژانس دنیای ضد دوپینگ، این موضوع را مختومه بیان کرد. در مورد بقیه محتواهای منتشر شده در روزنامه یادشده، باشگاه به دلیل شواهد بی اساس ادعاها، پاسخ رسمی نخواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، رد ادعای اشپیگل از سوی باشگاه رئال مادرید، راموس دوپینگی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، رد ادعای اشپیگل از سوی باشگاه رئال مادرید، راموس دوپینگی نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید